Par mums

Jau vairāk kā 8 gadus piedāvājam plašu bioloģiski sertificētu preču sortimentu, ko iespējams iegādāties nu jau trīs mūsu firmas veikalos - centrā, pārdaugavā un Jūrmalā. Bet, ja nu Tev nav iespēja iegriezties kādā no mūsu veikaliņiem, vari pasūtīt eko preces mūsu mājaslapā un mēs tās piegādāsim uz mājām.

Mēs varam lepoties ar vienu no plašākajiem bioloģiski sertificētu preču sortimentiem Latvijā. Mūsu klienti novērtē to, ka piedāvājums regulāri mainās un vairākas reizes mēnesī saņemam dažādus jaunumus. Mēs nemitīgi attīstāmies un cenšamies arvien vairāk aktuālas preces iekļaut mūsu sortimentā.

Tā kā mums ir regulāras piegādes tieši no preču ražotājiem, mēs nodrošinām pastāvīgu preču pieejamību, kā arī daudzām precēm piedāvājam vislabākās cenas Latvijā.

Mūsu sortimentā atradīsi svaigus augļus un dārzeņus ( sezonā no LV bioloģiskajām saimniecībām, bet nesezonā ārzemju bio augļus un dārzeņus ), piena produktus ( gan pašmāju, gan ārzemju ), gaļas izstrādājumus, zivis, graudaugus, veselīgus našķus, labas kvalitātes bio eļļas un sulas, bērnu pārtiku, bezglutēna pārtiku, preces veģetāriešiem, vegāniem un svaigēdājiem, kosmētiku, higiēnas preces, mazgāšanas līdzekļus un pat bioloģiski sertificētu saldējumu.

Mēs esam par veselīgu pārtiku, dabīgu kosmētiku un videi draudzīgiem līdzekļiem. Izmēģini arī Tu dzīvot zaļi un veselīgi!

preces.png